BankID Norge AS

Dersom du har problemer med din BankID - kontakt brukerstøtte i banken din. Er du interessert i å finne en god løsning med BankID for ditt nettsted, ta gjerne kontakt!

Våre ansatte

DAGLIG LEDER Jan Bjerved

jan.bjerved@bankidnorge.no

+47 916 33 856

PRODUKTUTVIKLINGSSJEF Frode Beckmann Nilsen

frode.nilsen@bankidnorge.no

+47 958 71 775

DriftS- og FORVALTNINGSSJEF Erik Larsen

erik.larsen@bankidnorge.no

+47 911 86 055

Sikkerhets- og Compliancesjef Nils Inge Brurberg

nilsinge.brurberg@bankidnorge.no

+47 924 00 125

Kommunikasjons- og markedssjef Hege Steinsland

hege.steinsland@bankidnorge.no

+47 900 12 748

KAM offentlig sektor og bank Mariann J. Tønnessen

mariann.tonnessen@bankidnorge.no

+47 920 99 666

Salgssjef Terje Skog Jenssen

terje.skog.jenssen@bankidnorge.no

+47 909 17 010

Partneransvarlig privat sektor Eva Cecilie Sandberg

eva.sandberg@bankidnorge.no

+47 922 98 644

Selger Henrik Herholdt Leinæs

henrik.leinaes@bankidnorge.no

+47 922 12 825

Selger Mads Pedersen

mads.pedersen@bankidnorge.no

+47 413 59 513

Partneransvarlig privat sektor Arne Peckel

arne.peckel@bankidnorge.no

+47 917 05 536

Produktspesialist Andreas Smeby-Diederich

andreas.diederich@bankidnorge.no

+47 950 34 288

Odd Erling Håberget

odd.erling.haberget@bankidnorge.no

+47 909 20 485

Administrasjonsansvarlig Jannicke Lütken Sørensen

jannicke.sorensen@bankidnorge.no

+47 480 33 777

Post & besøksadresse: BankID Norge AS

Vika Atrium, Munkedamsveien 45A

0250 Oslo